03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
652, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » SPORTS » Aktualitātes



Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 1.posms noslēdzies

Šī gada 11.jūlijā Kocēnu novada Sporta namā notika sestā Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā pirmais posms.  Sacensību programma paredzēja izpildīt četrus vingrinājumus pietupienus ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, pievilkšanos kārienā (siev.dzim. ar balstu) un svara stieņa raušanu. Minētos vingrinājumus vajadzēja izpildīt plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu svara lieluma pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām. Savukārt kategorijā ar kustību traucējumiem vajadzēja izpildīt vingrinājumus pēc izvēles, svara stieņa spiešanā guļus, pietupienā ar svara stieni plecos, kāju spiešanā 45. grādos un vēderpreses vingrinājumā.

Jauniešu kategorijā
1.vieta -Rihardam Tomsonam (Kocēnu novads)
2.vieta - Rojam Šmitam (Valmiera)

Jaunietēm
1.vieta Esterei Liniņai (Limbažu novads)

Vīriešu kategorijā

1.vieta - Jurim Liniņam (Limbažu novads)
2.vieta - Jurijam Gammeršmitam (Pārgaujas novads)
3.vieta - Krišjānim Bruņiniekam (Valmiera)

Senioru kategorijā
1.vieta - Edijam Seleckim (Kocēnu novads)
2.vieta - Ivaram Oraševskim (Pārgaujas novads)

Senioru kategorijā vecākiem par 60.gadiem
1.vieta - Dailim Lazdiņam (Valmiera)

Sieviešu kategorijā

1.vieta - Arnitai Melnei (Valmiera)
2.vieta - Olgai Oraševskai (Pārgaujas novads)
3.vieta - Daigai Hofmanei (Pārgaujas novads)

Sieviešu kategorijā ar kustību traucējumiem
1.vieta - Silgai Trumpei (Valmiera)

Vīriešu kategorijā ar kustību traucējumiem 1.grupa

1.vieta - Indulim Jēkabsonam (Valmiera)
2.vieta - Andrim Brolišam (Valmiera)
3.vieta - Andrim Kapinam (Valmiera)

Vīriešu kategorijā ar kustību traucējumiem 2.grupa

1.vieta - Artjomam Beršedovam (Valmiera)
2. vieta - Artim Čakstenam (Valmiera)

Par absolūtajiem čempioniem 1.posma sacensībās kļuva
Arnita Melne (Valmiera)
Juris Liniņš (Limbažu novads)
Silga Trumpe (Valmiera)
Artjoms Beršedovs (Valmiera)

Pasākumu atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome.

Nākamās 2. posma sacensības notiks 18. jūlijā  Amatas novada Zaubē, kur  dalībniekiem nāksies sacensties svaru bumbu celšanā.

Haralds Bruņinieks,
sacensību tiesnesis




© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv