28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

» NOVADS » VESELĪBA » Aktualitātes

Par ambulatoro medicīnisko rehabilitāciju un medicīnisko rehabilitāciju dienas stacionārā pacientiem pēc Covid-19 infekcijas

Nacionālais veselības dienests informē, ka, sākot ar 2021.gada 1. jūliju, pacientiem, kuri ir izslimojuši laboratoriski apstiprinātu Covid-19 infekciju ir iespēja saņemt ambulatoro medicīnisko rehabilitāciju un medicīnisko rehabilitāciju dienas stacionārā.

Rehabilitācijas pamatā ir elpošanas vingrinājumi, kā arī pēc īpaši smagas slimība gaitas – spēku atgūšana ikdienas darbību veikšanai. Rehabilitācijas programma ir pieejama gan valsts apmaksāto medicīnas pakalpojumu ietvaros dažādās medicīnas iestādēs, gan arī kā maksas pakalpojums.

Ģimenes ārsts, ārsts-speciālists vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts uz ambulatoro medicīnisko rehabilitāciju var nosūtīt pacientus, kuriem izpildās noteikti kritēriji.

Lai uzzinātu plašāku informāciju, aicinām meklēt informāciju mājslapā www.vmnvd.gov.lv/lv/mediciniska-rehabilitacija

Avots: Nacionālais veselības dienests